Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Peeling, 118 ml

Tekutý peeling pre čistú pleť

€ 33,15 € 39,00 -15%

(€ 280,93 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 118 ml

Na sklade

Doručenie: utorok, 06. októbra, ak si objednáte do dňa: štvrtok,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre zmiešanú a mastnú pleť
  • tekutý peeling
  • pôsobí proti vyrážkam a čiernym bodkám
  • zmenšuje póry
  • odstraňuje odumreté kožné bunky
  • cruelty-free cruelty-free
  • vegan vegan
  • Available @ Store Available @ Store

Často nakupované spolu s Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Peeling, 30 ml

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Peeling, 118 ml € 33,15 (€ 280,93 / l)
Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Peeling, 30 ml € 11,90 (€ 396,67 / l)
Celková cena: € 45,05
Popis

Vysoko účinný tekutý peeling, ktorý sa nemusí oplachovať!

Tekutý peeling s 2 % BHA (kyselinou salicylovou) jemne odstraňuje maz, odumreté kožné bunky a bojuje proti čiernym bodkám a nedokonalostiam. Rýchlo sa vstrebávajúca tekutina obsahuje extrakt zo zeleného čaju, ktorý pôsobí silne antioxidačne a upokojuje pleť.

Aplikácia

Tekutý peeling naneste ráno a/alebo večer po bežnom vyčistení pleti na vatový tampón a jemne ním prejdite po tvári. Vynechajte oblasť očí. Po úplnom zaschnutí produktu naneste ako zvyčajne pleťový krém alebo sérum. Pri neznášanlivosti aspirínu (acetylsalicylátov) sa používanie neodporúča, pretože obsahuje kyselinu salicylovú (BHA).

Č. produktu: 2010-01
Obsah: 118 ml
EAN: 655439008006
Č. výrobcu: 2010-01
Značka: Paula's Choice
Druh produktu: peeling
Typ pokožky: mastná, zmiešaná, nečistá
Vlastnosti: cruelty-free, vegan, Available @ Store
Oblasť použitia: tvár
Zloženie (INCI)

Aqua, Methylpropanediol, Butylene Glycol, Salicylic Acid, Polysorbate-20, Camellia Oleifera Leaf Extract, Sodium Hydroxyde, Tetrasodium Edta

Dostupnosť v obchode Cosmeterie
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Dovozca ako zodpovedná osoba EÚ: Paula's Choice BV, Grote Koppel 7, 3813 AA, Amersfoort, Holandsko, www.paulaschoice-eu.com

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Peeling

11 zákazníckych recenzií v iných jazykoch

4,8 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
30 (81%)
4 hviezdičky
6 (16%)
3 hviezdičky
1 (2%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

37 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 11 recenzií v iných jazykoch.