Paula's Choice Calm Nourishing Milky Toner, 118 ml

Jemná pleťová voda na ochranu pleti

€ 28,90 € 34,00 -15%

(€ 244,92 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 118 ml

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre všetky typy pleti
  • s alantoínom
  • regeneruje
  • vyhladzuje pleť
  • cruelty-free cruelty-free
  • Available @ Store Available @ Store

Často nakupované spolu s Paula's Choice Calm Ultra-Gentle Cleanser, 200 ml

Paula's Choice Calm Nourishing Milky Toner, 118 ml € 28,90 (€ 244,92 / l)
Paula's Choice Calm Ultra-Gentle Cleanser, 200 ml € 27,20 (€ 136,00 / l)
Celková cena: € 56,10
Popis

Jemná ochrana s účinkom proti starnutiu pleti.

Calm Nourishing Milky Toner intenzívne ošetruje pleť a dodáva jej potrebnú hydratáciu. Toto mliečne pleťové tonikum zároveň posilňuje kožnú bariéru a podporuje mikrobióm, čím pomáha znižovať citlivosť pleti. Jemné zloženie s regeneračnými zložkami a látkami s účinkom proti starnutiu pleti pomáha pleť vyhladiť a zjemniť. Pri pravidelnom používaní môže tonikum viditeľne zmierniť prejavy starnutia pleti aj podráždenie.

Aplikácia
Po vyčistení pleti naneste tonikum na vatový tampón a jemne ním pretrite tvár a krk. Nie je potrebné oplachovať. Potom pokračujte ďalšími krokmi starostlivosti o pleť.

Č. produktu: 9230-01
Obsah: 118 ml
EAN: 0655439009683
Č. výrobcu: 9230-01
Značka: Paula's Choice
Druh produktu: pleťová voda a toner
Typ pokožky: pre každý typ, suchá, normálna, mastná, zmiešaná, zrelá, citlivá, nečistá
Vlastnosti: hydratačné, cruelty-free, spevňuje, Available @ Store
Oblasť použitia: tvár
Zloženie (INCI)

Aqua, Pentylene Glycol, Glycerin, Propandiol, C13‐15 Alkane, Panthenol, Polyglyceryl-6-Oleate, Cetheth-20 Phosphate, Sodium Pca, Ophiopogon Japonicus Root Extract, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Cetearylalcohol, Allantoin, Sodium Hyaluronate, Dicetyl Phosphate, Maltodextrin, Althea Officinalis Root Extract, Ethylhexylglycerin (Skin Conditioning Agent), Sodium Phytate, Pantolactone, Tocopherol (Vitamin E), Phenoxyethanol

Dostupnosť v obchode Cosmeterie
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Dovozca ako zodpovedná osoba EÚ: Paula's Choice BV, Grote Koppel 7, 3813 AA, Amersfoort, Holandsko, www.paulaschoice-eu.com

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Paula's Choice Calm Nourishing Milky Toner

5,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
1 (100%)
4 hviezdičky
0 (0%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

1 hodnotenie