Paula's Choice Calm Ultra-Gentle Cleanser, 200 ml

Mimoriadne jemné čistenie

€ 27,20 € 32,00 -15%

(€ 136,00 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 200 ml

Na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre všetky typy pleti
  • intenzívne čistí
  • s mimoriadne jemnými tenzidmi
  • chráni kožnú bariéru
  • cruelty-free cruelty-free
  • Available @ Store Available @ Store

Často nakupované spolu s Paula's Choice Calm Nourishing Milky Toner, 118 ml

Paula's Choice Calm Ultra-Gentle Cleanser, 200 ml € 27,20 (€ 136,00 / l)
Paula's Choice Calm Nourishing Milky Toner, 118 ml € 28,90 (€ 244,92 / l)
Celková cena: € 56,10
Popis

Taká jemná môže byť účinná starostlivosť pri čistení pleti.

Calm Ultra-Gentle Cleanser jemnou penou šetrne odstraňuje make-up a nečistoty. Zároveň pomáha chrániť kožnú bariéru. Šetrné zloženie obsahuje mimoriadne jemné tenzidy, triglyceridy a hydratačný glycerín. Čistiaci prípravok tak nielen ošetruje pleť a pomáha zmierňovať začervenanie, ale zanecháva ju aj hodvábne hladkú.

Aplikácia
Navlhčite tvár. Naneste malé množstvo čistiaceho produktu a jemnými krúživými pohybmi ho masírujte na pleti. Potom dôkladne opláchnite. V prípade potreby postup zopakujte.

Č. produktu: 9191
Obsah: 200 ml
EAN: 0655439091916
Č. výrobcu: 9191
Značka: Paula's Choice
Druh produktu: čistenie
Typ pokožky: pre každý typ, suchá, normálna, mastná, zmiešaná, zrelá, citlivá, nečistá
Vlastnosti: hydratačné, cruelty-free, Available @ Store
Oblasť použitia: tvár
Zloženie (INCI)

Aqua, Sodium Cocoyl Glutamat, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laurylglucosides Hydroxypropulsulfonate, Cellulose Gum, Coco Caprylate/Caprate, Hydroxyacetophenone (Antioxidant), Inulin, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin (Skin Conditioning Agent), Sodium Phytate, Cellulose, Fructose, Glucose, Phenoxyethanol

Dostupnosť v obchode Cosmeterie
Súvisiace produkty
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Dovozca ako zodpovedná osoba EÚ: Paula's Choice BV, Grote Koppel 7, 3813 AA, Amersfoort, Holandsko, www.paulaschoice-eu.com

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Paula's Choice Calm Ultra-Gentle Cleanser

1 zákaznícka recenzia v iných jazykoch

4,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
0 (0%)
4 hviezdičky
2 (100%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

2 hodnotenia

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 1 recenzia v iných jazykoch.


Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder