Paula's Choice Clear Pore Normalizing Cleanser, 177 ml

Jemný čistiaci gél účinný proti nedokonalostiam pleti

€ 24,65 € 29,00 -15%

(€ 139,27 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 177 ml

Na sklade

Doručenie: utorok, 06. októbra, ak si objednáte do dňa: štvrtok,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • najmä pre nečistú pleť
  • proti vyrážkam a čiernym bodkám
  • odstraňuje prebytočný maz
  • mimoriadne šetrné k pleti
  • cruelty-free cruelty-free
  • Available @ Store Available @ Store

Často nakupované spolu s Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Peeling, 118 ml

Paula's Choice Clear Pore Normalizing Cleanser, 177 ml € 24,65 (€ 139,27 / l)
Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Peeling, 118 ml € 33,15 (€ 280,93 / l)
Celková cena: € 57,80
Popis

Jemne čistí, no zároveň účinne odstraňuje vyrážky a čierne bodky.

Trápia vás opakovane nedokonalosti pleti? Clear Pore Normalizing Cleanser ich pri pravidelnom používaní pomáha výrazne redukovať a zlepšuje vzhľad pleti. Čistenie je prvým a jedným z najdôležitejších krokov na ceste ku krásnej pleti. Tento čistiaci prípravok je šetrný k pokožke, no vyrážkam a čiernym bodkám nedáva šancu. Absorbuje prebytočný maz, odstraňuje nečistoty a zanecháva pleť sviežu. Ošetrujúce a hydratačné zložky, ako glycerín a panthenol, zabezpečujú, že pleť po čistení nepne a zachováva si svoju prirodzenú rovnováhu hydratácie.

Cleanser je vhodný pre všetky typy pleti, no obzvlášť sa odporúča pre nečistú a mastnú pleť.

Aplikácia

Ráno a večer naneste na končeky prstov malé množstvo čistiaceho produktu a krúživými pohybmi ho vmasírujte na navlhčenej pleti. Potom dôkladne opláchnite vlažnou vodou.

Upozornenie: pri neznášanlivosti aspirínu tento produkt nepoužívajte, pretože obsahuje kyselinu salicylovú (BHA).

Č. produktu: 6001-01
Obsah: 177 ml
EAN: 0655439008020
Č. výrobcu: 6001-01
Značka: Paula's Choice
Druh produktu: čistenie
Typ pokožky: mastná, zmiešaná, nečistá, pre každý typ, suchá, normálna, zrelá, citlivá
Vlastnosti: cruelty-free, Available @ Store
Zloženie (INCI)

Salicylic Acid, Aqua, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Acrylates/Steareth-20 Methacrylate Copolymer, Glycerin, Peg-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Sodium Laureth Sulfate, Arginin, Butylene Glycol, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Panthenol, Disodium Edta, Citric Acid, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Chlorphenesin

Dostupnosť v obchode Cosmeterie
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Dovozca ako zodpovedná osoba EÚ: Paula's Choice BV, Grote Koppel 7, 3813 AA, Amersfoort, Holandsko, www.paulaschoice-eu.com

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Paula's Choice Clear Pore Normalizing Cleanser

2 zákaznícke recenzie v iných jazykoch

5,0 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
8 (100%)
4 hviezdičky
0 (0%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

8 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii sú 2 recenzie v iných jazykoch.


Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder