Paula's Choice Resist Anti-Aging Clear Skin Moisturiser, 50 ml

Gélové telové mlieko proti starnutiu pleti, nedokonalostiam a poškodeniu slnkom

€ 40,80 € 48,00 -15%

(€ 816,00 / l, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 50 ml

Na sklade

Doručenie: utorok, 06. októbra, ak si objednáte do dňa: štvrtok,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • pre zmiešanú a mastnú pleť
  • okamžite hydratuje
  • s vitamínom C a niacínamidom
  • zmenšuje veľkosť pórov
  • vhodný aj ako očný krém
  • cruelty-free cruelty-free
  • Available @ Store Available @ Store

Často nakupované spolu s Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Peeling, 118 ml

Paula's Choice Resist Anti-Aging Clear Skin Moisturiser, 50 ml € 40,80 (€ 816,00 / l)
Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Peeling, 118 ml € 33,15 (€ 280,93 / l)
Celková cena: € 73,95
Popis

Táto gélová emulzia bola špeciálne vyvinutá pre mastnú a zmiešanú pleť. Pôsobí proti poškodeniu spôsobenému slnkom a pomáha rýchlejšie redukovať pigmentové škvrny.

Emulzia sa rýchlo vstrebáva, hydratuje a zanecháva príjemný pocit bez nepríjemného mastného filmu.

Aplikácia

Po čistení pleti, peelingu a sére je tento produkt posledným krokom večernej každodennej starostlivosti o pleť. Produkt je vhodný aj ako očný krém.

Č. produktu: 7691-01
Obsah: 50 ml
EAN: 0655439008143
Č. výrobcu: 7691-01
Značka: Paula's Choice
Druh produktu: nočná starostlivosť, krém
Typ pokožky: zmiešaná, nečistá
Vlastnosti: cruelty-free, proti starnutiu, Available @ Store
Najmä pre: ženy
Zloženie (INCI)

Aqua, Cyclopentasiloxane, Octyldodecyl Neopentanoate, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Glycerin, Sodium Ascorbyl Phosphate (Vitamin C), Cetyl Alcohol, Niacinamide, Dimethicone, Cetearylalcohol, Butylene Glycol, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Enisoneda, Epigallocatechin Gallate, Glucose Oxidase, Lactoperoxidase, Boerhavia Diffusa Root Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Lactobacillus, Polysilicone-11, Sodium Chloride, Potassium Thiocyanate, Glucose, Xanthan Gum, Ceteareth-20, Decyl Glucoside, Citric Acid, Phenoxyethanol

Dostupnosť v obchode Cosmeterie
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Dovozca ako zodpovedná osoba EÚ: Paula's Choice BV, Grote Koppel 7, 3813 AA, Amersfoort, Holandsko, www.paulaschoice-eu.com

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Paula's Choice Resist Anti-Aging Clear Skin Moisturiser

3 zákaznícke recenzie v iných jazykoch

4,8 z 5 hviezdičiek
5 hviezdičiek
4 (80%)
4 hviezdičky
1 (20%)
3 hviezdičky
0 (0%)
2 hviezdičky
0 (0%)
1 hviezdička
0 (0%)

5 hodnotení

Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii sú 3 recenzie v iných jazykoch.


Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder